miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Gdzie jest 14-letnia Patrycja!? Rodzina apeluje o pomoc w poszukiwaniach [Udostępnij]

3 1 097

Zaginęła Patrycja Strzebońska lat. 14 zam. w Przenoszy (pow. Limanowski), w nocy 12/13 marca br. wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, jak też nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Czytaj również: Uwaga! Silny wiatr, w porywach do 85 km/h [Ostrzeżenie meteorologiczne]

RYSOPIS : wiek. 14 lat, wzrost. 167 cm. sylwetka szczupła, włosy ciemne proste, oczy koloru niebieskiego, uszy normalne, nos normalny, uzębienie pełne. Prosimy wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu osoby zaginionej o ich przekazanie do dyżurnego KPP w Limanowej tel. 47-83-45-400.

Źródło i fot.: KPP w Limanowej

Komentarze Facebook
Zobacz również
3 Komentarze
 1. driver pisze

  „48 hours challenge – zniknij bez śladu”, czyli internetowe „wyzwanie” polegające na tym, by uciec z domu, zyskuje na popularności. Osoba biorąca w nim udział musi upozorować swoje zniknięcie. Wygrywa ten, o kim będzie najwięcej wzmianek w telewizji, prasie i mediach społecznościowych, czyli im więcej osób cię poszukuje, tym lepiej wykonałeś swoje zadanie

 2. kasztanka pisze

  To nie pierwsza taka sytuacja, kiedy 14-letnia Patrycja ucieka ze swojego domu. Do podobnego zdarzenia doszło 30 listopada 2022 roku. W tym dniu wyszła ze szkoły i zniknęła bez śladu. Na szczęście policjantom szybko udało się odnaleźć zaginioną dziewczynę. Jak się okazało, przebywała u znajomych w Gliwicach.

  Do podobnej sytuacji doszło kilka tygodni temu. 13-lutego, w godzinach porannych, 14-latka uciekła ze swojego domu, ale i tym razem udało się ją odnaleźć całą i zdrową. Nastolatka przebywała u swojego znajomego w Zabrzu. Minionej nocy 14-latka z powiatu limanowskiego znów uciekła z domu.

 3. koleszkaleszka pisze

  Sylwetka szczupła, włosy ciemne proste, oczy koloru niebieskiego, uszy normalne, nos normalny, uzębienie pełne to i nie dziwota że dziopa w chodokach przebiera. Pewnie kotłuje się z następnym obstawiaczem. Przestanie swędzieć to wróci sama.

Zostaw odpowiedź