miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Gdzie jest 30-letni Kuba? Rodzina apeluje o pomoc [Udostępnij]

0 7 187

Trwają intensywne poszukiwania 30-letniego Jakuba Bocheńskiego. Mężczyzna od wczoraj nie kontaktuje się z najbliższymi. Ostatnio był widziany 22 września, w czwartek w hotelu Hilton w Krakowie przy ul. Dąbskiej 5, między godzinami 12, a 13. Kuba to mieszkaniec Brzeznej (gm. Podegrodzie). Jakub Bocheński to znany działacz lewicy na Sądecczyźnie. Startował m.in. w wyborach do Sejmu.

Czytaj również: Nowy Sącz z nowoczesnym Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii – Galerii Uśmiechu już otwarta!

Jakub Bocheński ubrany był wtedy ubrany w czarną bluzę z kapturem i dżinsowe spodnie. Mógł się poruszać grafitowym samochodem Renault Megane combi o numerach rejestracyjnych KNS 0453N. Rysopis: 30 lat, 180 cm wzrostu, brązowe oczy i ciemnobrązowe włosy. Cechą charakterystyczną może być broda.

Potwierdzam takie zgłoszenie, trwają poszukiwania – informuje naszą redakcję Zespół Prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Rodzina prosi osoby, które widziały Bocheńskiego lub mają informacje o tym, gdzie jest o kontakt. Można dzwonić pod numer 505 770 122 lub na numer alarmowy 112. 

– Pilna sprawa, poszukujemy naszego młodszego brata Jakuba Bocheńskiego. Jeśli ktokolwiek widział go od dnia 22 września i miał z nim jakiś kontakt prośba o wiadomość lub telefon. Bardzo proszę o udostępnienie posta! – apeluje na Facebooku Maciej Bocheński.

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź