miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Gmina Chełmiec: Pijany traktorzysta kosił trawę. Przejechał mężczyznę i uciekł!

0 4 120

W miniony piątek (7 września) w miejscowości Krasne Potockie w gminie Chełmiec doszło do nieszczęśliwego zdarzenia podczas prac rolniczych. Kierowca ciągnika z podczepioną kosiarką rotacyjną najechał na innego mężczyznę, powodując u niego bardzo poważne obrażenia ciała. Traktorzysta oddalił się z miejsca wypadku. Gdy policjantom udało się go odnaleźć, okazało się, że jest pijany.

 

Czytaj również: Znane już są wstępne wyniki eksperymentu procesowego. Czy egzaminator miał szansę uratować dziewczynę? [WIDEO]

 

64-letni mężczyzna, wykonując prace rolne poza drogą publiczną ciągnikiem marki Ursus wraz z zespoloną kosiarką rotacyjną, naraził na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia 56-latka, który doznał obrażeń ciała w postaci złamania i zmiażdżenia podudzia lewego oraz rozcięcia prawej nogi w okolicy kostki. Kierujący oddalił się z miejsca zdarzenia. Po dotarciu funkcjonariuszy Policji na miejsce zdarzenia, tożsamość mężczyzny została ustalona i został on zatrzymany – powiedział nam Oficer Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Kierujący ciągnikiem został przebadany na zawartość alkoholu. Miał w organizmie 1,2 promila alkoholu. Teraz o jego losie zadecyduje sąd.

Marek Jaśkiewicz
fot. KWP Lublin (zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź