miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Gmina Grybów: Policja zatrzymała kierowcę, który uczestniczył w tragicznym wypadku. Był pijany!

0 8 528

Dzisiaj po godzinie 5 rano w miejscowości Krużlowa Niżna (w gminie Grybów) doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym zginęła 18-letnia dziewczyna. Kierujący samochodem 19-latek uciekł z miejsca zdarzenia i ukrywał się w pobliskich zaroślach. Gdy policjantom udało się go odnaleźć okazało się, że jest pijany.

 

O wypadku pisaliśmy już w artykule: Tragedia w gminie Grybów! Nie żyje 18-latka, kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia [ZDJĘCIA]

 

 

Pojazdem marki Audi podróżowały trzy osoby, dwóch 19-letnich mężczyzn i 18-latka. Niestety dziewczyny nie udało się uratować, zginęła na miejscu.

Gdy policjanci przybyli na miejsce, okazało się, że jeden z mężczyzn uciekł z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze natychmiast zaczęli go szukać i po około dwóch godzinach od zdarzenia zatrzymali go w zaroślach, oddalonych o około pół kilometra od miejsca wypadku. Obaj mężczyźni trafili z obrażeniami do szpitala, obaj też byli pod wpływem alkoholu – informuje asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. – W tej chwili na miejscu pracuje grupa wypadkowa z sądeckiej policji wraz z prokuratorem, biegłym sądowym i innymi służbami. Wszystkie wykonane na miejscu czynności pozwolą ustalić okoliczności i przebieg tego tragicznego zdarzenia, jak również ustalić osobę, która faktycznie prowadziła samochód – dodaje Grzebyk-Dulak.

Marek Jaśkiewicz
Źródło: KMP Nowy Sącz
fot. PSP Nowy Sącz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.