miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Gmina Grybów: Zderzenie dwóch samochodów osobowych! [ZDJĘCIA]

0 813

We wtorek (21 maja) ok. godz. 14:00 w miejscowości Stróże w gminie Grybów doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Podróżowali nimi tylko kierowcy, którzy na szczęście nie odnieśli żadnych obrażeń. Działania strażaków trwały półtorej godziny.

 

Czytaj również: Gmina Muszyna: Jedna osoba poszkodowana po zderzeniu dwóch samochodów! [ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce ustalono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów marki Kia i Toyota. Pojazdami podróżowali tylko kierowcy, którzy opuścili je o własnych siłach, nie uskarżając się na żadne dolegliwości. Samochody znajdowały się na drodze, blokując ją. Z pojazdu marki Kia nastąpił wyciek płynów eksploatacjach. Na miejscu była Policja. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach, sorpcji i neutralizacji wyciekłych płynów eksploatacyjnych, zepchnięciu samochodów na pobocze oraz usunięciu z jezdni pozostałości po kolizji. Na miejscu zdarzenia pozostała Policja, OSP Stróże oraz uczestnicy zdarzenia – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do działań w Stróżach zadysponowane zostały zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz OSP Stróże. Czynności prowadzone przez strażaków trwały w sumie półtorej godziny.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź