miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Gmina Łącko: Samochód osobowy wypadł z drogi!

0 570

W sobotę (11 maja) ok. godz. 22:00 w miejscowości Łazy Brzyńskie w gminie Łącko samochód osobowy wypadł z drogi i znalazł się na boku. Pojazdem podróżował tylko kierowca, który na szczęście nie doznał żadnych obrażeń.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Samochód wypadł z drogi i wbił się w drzewo owocowe! [ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce ustalono, że Policja prowadziła czynności dochodzeniowe. Załoga Pogotowia Ratunkowego udzielała pomocy kierowcy biorącemu udział w wypadku. Na poboczu drogi, na boku znajdował się samochód osobowy marki Mazda. Kierowca, który sam podróżował samochodem wyszedł z niego o własnych siłach. Osoba poszkodowana nie została przewieziona do szpitala. Działania strażaków polegały na odłączeniu akumulatora oraz postawieniu samochodu na koła. Nie stwierdzono wycieków płynów eksploatacyjnych – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do działań w Łazach Brzyńskich zadysponowane zostały zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu oraz OSP Gołkowice Górne. Czynności prowadzone przez strażaków trwały godzinę.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź