miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Gmina Muszyna: Czołówka w Żegiestowie! [ZDJĘCIA]

0 365

We wtorek (12 lutego) ok. godz. 14:50 w miejscowości Żegiestów w gminie Muszyna doszło do zderzenia dwóch samochodów. Podróżowali nimi sami kierowcy, na szczęście żaden z nich nie został poszkodowany. Działania strażaków trwały ponad godzinę.

 

Czytaj również: Tylicz: Na ul. Wolności zderzyły się dwa samochody! [ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia czołowego samochodów osobowych marki Audi A6 oraz Fiat Fiorino. Pojazdami podróżowali sami kierujący, którzy nie zgłaszali żadnych dolegliwości i opuścili je przed przybyciem zastępów Straży Pożarnej. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca, odłączeniu klem akumulatorów oraz usunięciu plamy płynu chłodniczego. Po przeprowadzeniu czynności przez Policję samochody zepchnięto na jeden pas jezdni. Zorganizowano kierowanie ruchem wahadłowo. Po przybyciu Pomocy Drogowej pojazdy zostały usunięte z jezdni. Zebrano z nawierzchni pozostałości po zdarzeniu – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do działań w Żegiestowie zadysponowane zostały zastępy z JRG w Krynicy-Zdroju oraz OSP Żegiestów. Czynności prowadzone przez strażaków trwały w sumie ponad godzinę.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź