miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Gmina Podegrodzie: Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku dachowania samochodu! [ZDJĘCIA]

0 411

W niedzielę (21 października) ok. godz. 19:50 w miejscowości Olszanka w gminie Podegrodzie doszło do dachowania samochodu osobowego. W wyniku zaistniałego zdarzenia dwie osoby zostały ranne i przetransportowane karetkami do szpitala.

 

Czytaj również: Przysietnica: Autokar utknął przed przejazdem kolejowym! Podróżowało nim 40 osób [ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do dachowania samochodu osobowego marki Audi. Pojazd znajdował się poza jezdnią na dachu. Samochodem podróżowały dwie osoby. W chwili przybycia pierwszego zastępu osoby te znajdowały się poza pojazdem z widocznymi obrażeniami. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Poszkodowani zostali zabrani do szpitala. Na czas działań oświetlano teren akcji, a Policja prowadziła procedury dochodzeniowe i kierowała ruchem. Po zakończeniu tych czynności udzielono pomocy w przemieszczeniu uszkodzonego pojazdu, nie stwierdzając wycieków – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do działań w Olszance zadysponowane zostały zastępy z: JRG nr 2 w Nowym Sączu, OSP OlszankaOSP Olszana. Czynności prowadzone przez strażaków trwały ponad dwie godziny.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź