miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Gmina Podegrodzie: Samochód uderzył w drzewa i wypadł z drogi! Trzy osoby w szpitalu [ZDJĘCIA]

0 496

W poniedziałek (29 października) po godzinie 16:00 w Mokrej Wsi doszło do groźnego wypadku. Kierowca prowadzący Audi A6 wpadł w poślizg, a następnie uderzył w dwa drzewa oraz wypadł z drogi. Samochodem podróżowały trzy osoby, z czego jedna doznała widocznych obrażeń ciała. Zespół Ratownictwa Medycznego wszystkich przewiózł do szpitala.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Kolizja dwóch osobówek na Hallera [ZDJĘCIA]

 

Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód osobowy marki Audi A6 uderzył kolejno w dwa drzewa oraz wypadł drogi. Pojazd znajdował się poza obrysem jezdni na kołach. Samochodem podróżowały trzy osoby w tym jedna osoba nieletnia. Osoba nieletnia znajdowała się w pozycji leżącej na jezdni z widocznymi obrażeniami ciała. Dwaj pozostali uczestnicy kolizji opuścili pojazd o własnych siłach i uskarżali się na ogólne dolegliwości. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Pojazd został zabezpieczony. Poszkodowani zostali zabrani do szpitala. Na czas działań oświetlano teren akcji a Policja prowadziła czynności dochodzeniowe. Z racji wąskiej jezdni ruch został całkowicie wstrzymany. Po zakończeniu tych czynności przemieszczono uszkodzony pojazd oraz dokonano sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy  Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

 

 

Do działań w Mokrej Wsi zostały zadysponowane zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu, OSP Stadła oraz OSP Podegrodzie i trwały trzy i pół godziny.

 

 

Opr.: Klaudia Celusta
Źródło i fot.: KM PSP Nowy Sącz, OSP Podegrodzie

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź