miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Gmina Stary Sącz: Zderzenie dwóch samochodów! [ZDJĘCIA]

0 601

W poniedziałek (22 lipca) ok. godz. 18:00 w miejscowości Mostki w gminie Stary Sącz doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na szczęście nikt z nie został poszkodowany.

 

Czytaj również: Gmina Stary Sącz: Samochód uderzył w dwa inne pojazdy i płot! Mężczyzna w szpitalu [ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Osoby podróżujące samochodami opuściły je o własnych siłach. Pojazdy były oddalone od siebie o około 400 metrów, utrudniając jednocześnie ruch w obu kierunkach. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach, sorpcji rozlanej substancji ropopochodnej oraz kierowaniu ruchem wahadłowo. Załoga karetki Pogotowia Ratunkowego przebadała uczestników zdarzenia. Nikt nie został zabrany do szpitala. Usunięto pojazdy poza drogę główną, uprzątnięto pozostałości pokolizyjne, a następnie przywrócono ruch w obu kierunkach – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do działań w Mostkach zadysponowane zostały zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu, OSP Stary Sącz i OSP Gołkowice Górne. Czynności prowadzone przez strażaków trwały godzinę.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź