miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Gorlice: Kamera uwieczniła śmiertelny wypadek. Mamy nagranie! [WIDEO]

0 3 809

Nagranie z monitoringu, na którym zostało uwiecznione śmiertelne potrącenie zamieścił dzisiaj na swojej stronie portal gorlice24.pl. Prokuratura wyjaśnia natomiast, że nagranie zdobyli policjanci w ubiegłym tygodniu i jest ono poddawane analizie.

 

Czytaj również: Krzyżówka: Szczegóły akcji ratowniczej na DK75 [ZDJĘCIA]

 

Dzisiaj (24 kwietnia) na stronie internetowej gorlice24.pl pojawiło się nagranie z kamery przemysłowej, na którym uwieczniony został moment śmiertelnego potrącenia. W artykule zostało szczegółowo opisane nagranie, a jego autor stwierdza, że „nagle, gdy auto jest już przy samym skrzyżowaniu czarny punkt gwałtownie rusza do przodu, wprost pod koła ciężarówki, która niemal NATYCHMIAST się gwałtownie zatrzymuje. Dokładnie w tym samym momencie od strony „Zawodzia” w kierunku na Biecz jedzie autolaweta, której kierowca MUSIAŁ już z daleka bardzo dokładnie widzieć co się stało!”.

O zdarzeniu informowaliśmy tutaj: Śmiertelne potrącenie pieszego. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia

– Policjanci dotarli do nagrania już w zeszłym tygodniu, czyli wcześniej niż miała miejsce publikacja na portalu gorlice24. W tym momencie jakość dokumentu jest taka, że trudno w oparciu o ten materiał czynić ustalenia. Biegli będą próbowali poprawić jego jakość. Natomiast nie ulega wątpliwości, że na nagraniu widzimy dwa samochody – mówił Tadeusz Cebo, prokuratur rejonowy z Gorlic w rozmowie z miastoNS.pl.

Szczegóły zatrzymania kierowcy: Sprawca śmiertelnego potrącenia zatrzymany. Mężczyzna trafił do aresztu

Prokurator zaznaczył, że okoliczności zdarzenia utrwalonego na nagraniu będą poddane dokładnej analizie i dopiero wtedy będzie można poczynić konkretne ustalenia. – Zarzuty wobec kierowcy nie uległy zmianie, a zastosowany środek zapobiegawczy nadal obowiązuje – dodał Tadeusz Cebo.

Do sprawy wrócimy.

 

 

MK
Źródło: gorlice24.pl

*******************************************

W poprzedniej wersji artykułu, ze strony Redakcji miastoNS.pl doszło do nadinterpretacji informacji znajdujących się w publikacji pt. “Ciężarowa Scania miała zielone światło” autorstwa Jarosława Rozpłochowskiego, umieszczonej na portalu Gorlice24.pl. Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.