miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Groźne zderzenie autobusu z osobówką

2 8 790

W Nowym Sączu doszło do groźnie wyglądającego zderzenia samochodu osobowego z autobusem MPK. Kilka osób jest poszkodowanych. Do zderzenia doszło na ul. Węgierskiej. Akcja ratownicza trwa. Uczestniczą w niej PSP Nowy Sącz, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Droga jest zablokowana.

Czytaj również: Wypadek na al. Piłsudskiego TiRa i osobówki. Jeden pas nieprzejezdny

– Kierowca samochodu osobowego to 34-letni mieszkaniec pow. nowosądeckiego bez uprawnień – informuje KWP w Krakowie. – Do wypadku doszło przed godz. 19:00. Kierujacy samochodem osobowym,  z niewyjaśnianych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i doprowadził do zderzenia z autobusem MPK. 

Jak wynika z relacji służb do szpitala trafiły 4 osoby. Kierowca i pasażer osobówki (34 lata i 10-letni chłopiec) oraz dwójka pasazerów autobusu MPK (16 i 26 lat).

nagranie: Simon
fot.: Kacper Woliński

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
  1. motopolska pisze

    usuńcie te paści z drogi !! przecież ku#wa chyba niektórzy chcą przejechać motorem tak ??!! A linie dzielące są zastawione. Jak się złoże na zakręcie przy 120km/h i nagle mi takie coś stoi to znowu będą komentarze że motocykliści tamto czy siamto a to ewidentnie zajeżdzanie jednośladom !! Ja wam pasji nie ograniczam !!! Wypad na pobocze i z dróg !! MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE !!

  2. Prezes pisze

    Przy 120 jak się złożysz? Hahaha tacy jak Ty to właśnie na takie przeszkody powinni trafiać. Piracie skończony. Motocykle są wszęscie tak samo jak idioci którzy je prowadzą jak wariaci.

Zostaw odpowiedź