miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Grybów: Autobus z młodymi piłkarzami “Heleny” wpadł do rowu [ZDJĘCIA]

0 1 380

Dzisiaj (19 maja) rano na drodze krajowej nr 26 w miejscowości Grybów autobus wiozący dwunastu pasażerów wypadł z drogi i zjechał do rowu. Pasażerom oraz kierowcy nic poważnego się nie stało.

 

Czytaj również: Szczegóły akcji ratowniczej na trasie Nowy Sącz – Piwniczna! [ZDJĘCIA]

 

Zdarzenie miało miejsce 19 maja między ok. godz. 9.30 w Grybowie na ul. Kazimierza Wielkiego. – Autokar z dwunastoma pasażerami, w tym dziewięcioma chłopami z młodzieżowego klubu piłkarskiego „Helena” zjechał z drogi na przeciwny pas ruchu, a następnie wpadł do rowu. W wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł żadnych obrażeń. Ruch na drodze krajowej nr 28 odbywał się wahadłowo a podczas wyciągania wraku autokaru, był całkowicie zablokowany – informują strażacy z OSP Grybów – Biała.

Jak wyjaśnia Straż Pożarna w działaniach, które trwały około czterech godzin uczestniczyli: OSP KSRG Grybów – Biała, JRG1 Nowy Sącz oraz trzy patrole Policji.

To już kolejne zdarzenie z udziałem autobusu na Sądecczyźnie. Wczoraj w Nowej Wsi doszło do poważnego wypadku: Na DK 75 autobus kursowy zderzył się z osobówką. Jedna osoba ranna [ZDJĘCIA]

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: OSP Grybów – Biała

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź