miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Grybów: Czołowe zderzenie dwóch osobówek [ZDJĘCIA]

0 512

Wczoraj (17 maja) po południu doszło do wypadku na ul. Węgierskiej w Grybowie. Zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe, którymi podróżowały łącznie trzy osoby. Na czas prowadzenia działań ruch odbywał się wahadłowo.

 

Czytaj również: Wypadek w Starej Wsi! Sześć osób, w tym czworo dzieci trafiło do szpitala!

 

Zdarzenie miało miejsce 17 maja przed godz. 16.00 w Grybowie na ul. Węgierskiej. – Ustalono, że doszło do czołowego zdarzenia dwóch samochodów osobowych, którymi podróżowały trzy osoby. W chwili przybycia na miejsce Straży Pożarnej wszyscy uczestnicy znajdowali się poza pojazdami bez widocznych obrażeń. Jeden pas jezdni był zablokowany, a ruch odbywał się wahadłowo – informuje rzecznik Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

– Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach, kierowaniu ruchem oraz posypaniu sorbentem rozlanych płynów eksploatacyjnych. Po wykonaniu czynności dochodzeniowych przez Policję usunięto samochody na pobocze. Po zakończeniu działań przez strażaków na miejscu zdarzenia pozostała Policja oraz właściciele pojazdów – dodaje rzecznik i zaznacza działania strażaków trwały godzinę.

 

 

Opr. MK
Źródło: KM PSP w Nowym Sączu
Fot.: KM PSP w Nowym Sączu, OSP Grybów – Biała

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź