miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Grybów: Dachowanie osobówki, ranny w szpitalu! [Zdjęcia]

0 747

Wczoraj (14 września) około godziny 15:00 zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz OSP Grybów Biała zadysponowane zostały do działań w Grybowie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód osobowy uderzył w przydrożne barierki i dachował.

 

Czytaj również: Nowy Sącz wśród miast z deklaracją elektromobilności!

 

Samochód znajdował się na drodze blokując ją całkowicie. Pojazdem podróżowało dwie osoby, które wydostały się z pojazdu o własnych siłach i poszkodowane oczekiwały na przyjazd służb ratowniczych informuje PSP Nowy Sącz.

 

 

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Dalsze działania polegały na sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz odłączeniu zasilania w samochodzie. Obydwie osoby zostały przebadane przez załogę karetki Pogotowia Ratunkowego. Jedna z nich została zabrana do szpitala. Po zakończonych czynnościach dochodzeniowych prowadzonych przez policje usunięto pojazd i pozostałości karoserii z jezdni w bezpieczne miejsce. Na miejscu pozostał patrol Policji. Działania strażaków trwały ponad godzinę.

Opr. Rafał Kmak
fot. PSP Nowy Sącz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź