miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Grybów: Tafla lodu spadła z ciężarówki na przednią szybę samochodu osobowego! Jedna osoba ranna [ZDJĘCIA]

1 2 649

W poniedziałek (25 lutego) ok. godz. 5:30 na ul. Kościuszki w Grybowie z przejeżdżającej ciężarówki spadła tafla lodu na przednią szybę samochodu osobowego. W wyniku zaistniałego zdarzenia jedna osoba została ranna i przetransportowana karetką do szpitala. Kierowca samochodu ciężarowego odjechał z miejsca zdarzenia.

 

Czytaj również: Gmina Łososina Dolna: Trzy samochody zderzyły się w Bilsku [ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce ustalono, że na z przejeżdżającej ciężarówki spadła tafla lodu na przednią szybę samochodu osobowego. W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana. Kierowca ciężarówki odjechał z miejsca zdarzenia. Na miejscu była Policja oraz karetka Pogotowia Ratunkowego. Występowały utrudnienia w ruchu drogowym. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca, odpięciu klem od akumulatora oraz kierowaniu ruchem drogowym. Osoba poszkodowana została zabrana z miejsca zdarzenia przez karetkę Pogotowia Ratunkowego. Na miejscu pozostał patrol Policji, który prowadził czynności dochodzeniowe – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do działań na ul. Kościuszki w Grybowie zadysponowane zostały zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz POSP Grybów – Biała. Czynności prowadzone przez strażaków trwały w sumie niespełna godzinę.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Julek pisze

    Jak Panowie w wielkich samochodach wyjadą na nasze szosy, to dopiero strach za nimi jeździć! Dobrze, że ronda mamy ciasne to i samochody spadającym z nich lodem zagrożone nie są 😉

Zostaw odpowiedź