miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

W Jazowsku zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba w szpitalu [Zdjęcia]

0 263

Wczoraj (6 marca) w godzinach popołudniowych doszło do zderzenia samochodów w miejscowości Jazowsko. Pojazdami podróżowały łącznie trzy osoby, z czego dwie zostały poszkodowane, a jedna trafiła do szpitala.

 

Czytaj również: Węgierska: Zderzyły się trzy samochody. Jedna osoba w szpitalu

 

6 marca około godziny 16.01 zastępy Straży Pożarnej wysłano do działań na drodze w miejscowości Jazowsko. – Po przybyciu na miejsce ustalono, że doszło do zderzenia czołowo-bocznego dwóch samochodów: osobowego marki Ford Fiesta oraz VW Transporter. Pojazdami podróżowały łącznie trzy osoby, a w wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby, które znajdowały się pod opieką załogi karetki Pogotowia Ratunkowego. Jedna z osób poszkodowanych została przetransportowana do szpitala – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

– W wyniku kolizji nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem od akumulatorów oraz sorpcji substancji ropopochodnej. Po zakończeniu oględzin miejsca zdarzenia prowadzonych przez Policję samochody zostały zepchnięte na pobocze, a z drogi usunięto pozostałości powypadkowe – dodaje rzecznik i zaznacza, że działania strażaków trwały prawie dwie godziny.

 

 

Opr. MK
Źródło: KM PSP NS
Fot.: OSP Kadcza, KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.