miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Kierowca cofał, a samochód osobowy dachował! [ZDJĘCIA]

0 593

W poniedziałek (22 kwietnia) ok. godz. 15:00 na ul. Pięknej w Krynicy-Zdroju doszło do dachowania samochodu osobowego w trakcie wykonywania przez kierowcę manewru cofania. W wyniku zdarzenia na szczęście nikt nie doznał żadnych obrażeń.

 

Czytaj również: 22-latek bez uprawnień prowadził BMW! Policjant po służbie go zatrzymał

 

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód osobowy marki Skoda Octavia leżał na dachu, na drodze dojazdowej do posesji. Kierujący pojazdem znajdował się w okolicy auta. Wyszedł z niego o własnych siłach. Do zdarzenia doszło podczas cofania autem, kierujący najechał na skarpę drogi i w ten sposób przewrócił pojazd spadając na dach drogi znajdującej się niżej. Na miejscu obecny był patrol Policji. Równocześnie z PSP na miejsce przybyła karetka Pogotowia Ratunkowego, której załoga przejęła poszkodowanego. Działania zastępu Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, sprawdzeniu pojazdu pod kątem wycieków. Kierowca po przebadaniu przez Zespół Ratownictwa Medycznego pozostał na miejscu. Po przybyciu na miejsce Pomocy Drogowej pojazd został postawiony na koła i zabrany na parking – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do działań na ul. Pięknej w Krynicy-Zdroju zadysponowany został zastęp z JRG w Krynicy-Zdroju. Czynności prowadzone przez strażaków na miejscu zdarzenia trwały godzinę.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź