miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Kolejna tragedia! 19-latka i 20-latek zginęli na miejscu [ZDJĘCIA, WIDEO]

0 6 962

Dzisiaj (11 sierpnia) przed godz. 7 rano na drodze krajowej nr 94 w Bochni, doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym zginęły dwie osoby – 19-letnia dziewczyna i 20-letni chłopak. Trzy osoby są ranne, w tym 37-letni mieszkaniec Starego Sącza, który prowadził ciężarówkę.

 

Czytaj również: Ogromna tragedia na Sądecczyźnie! Nie żyje młode małżeństwo i ich 6-letni syn! 19-latek walczy o życie [ZDJĘCIA, WIDEO]

 

Kierujący samochodem osobowym Opel Astra, jadąc w kierunku Krakowa, zjechał na przeciwny pas ruchu – wprost pod nadjeżdżający od strony Krakowa samochód ciężarowy z naczepą – informują policjanci.

W wyniku zderzenia dwóch pasażerów z samochodu osobowego poniosło śmierć na miejscu – to 19-latka i 20-latek z Bochni. Kierowca tego pojazdu jest w stanie ciężkim w szpitalu – to 21-latek z Bochni.

Kierowca ciężarówki (37-latek ze Starego Sącza) i jego pasażer zostali przewiezieni do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

 

Droga była całkowicie zamknięta w obu kierunkach. Wyciągnięto z rowu naczepę ciężarówki, którą przewożone było bydło. Weterynarz bada zwierzęta, które następnie zostaną przetransportowane pojazdami zastępczymi. Policjanci przeprowadzili na miejscu zdarzenia oględziny. Przyczyny wypadku ustalone zostaną w toku śledztwa.

 

 

Opr. Marek Jaśkiewicz
Źródło i fot. Małopolska Policja

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź