miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Kolejny wypadek z udziałem motocyklisty! Kierowca jednośladu w szpitalu

1 323

Wczoraj, 20 października w Obłazach Ryterskich doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Kierowca jednośladu został przetransportowany do szpitala.

 

Czytaj również: Kolejne dzieło MORS’a zakończone! Mural na Nawojowskiej zachwyca [Zdjęcia]

 

– 20 października około godziny 9:00 zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu oraz OSP Rytro zadysponowane zostały do działań w Obłazach Ryterskich. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że w zdarzeniu uczestniczyły dwa pojazdy tj. samochód osobowy Suzuki Grand Vitara oraz motocykl – informuje PSP Nowy Sącz. – Pojazdami podróżowali sami kierujący. W wyniku zdarzenia obrażenia odniósł kierowca motocykla.

 

 

Poszkodowany znajdował się pod opieką załogi karetki Pogotowia ratunkowego. Pojazdy blokowały jeden pas ruchu drogi nr 87. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w pojazdach, kierowaniu ruchem pojazdów w sposób wahadłowy, dokonaniu sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz usunięciu pojazdów i elementów po kolizyjnych na pobocze drogi. Karetka przewiozła osobę poszkodowaną do szpitala. Działania strażaków trwały dwie godziny.

Opr. Rafał Kmak
fot. PSP Nowy Sacz

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. miastons pisze

    jeżdzą jak matoły to co sie dziwić? wystarczy na ‘jojko’ pojechać a od 2 tygodni wieczorami mają zlociki i jeżdzą po 150km/h po ulicach. Policja po 22 śpi więc dawcy sie czują bezkrani a w dzień mamy skutki

Zostaw odpowiedź