miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Królowa Polska: Wypadek osobówki z motocyklem [Zdjęcia]

0 263

Wczoraj, 23 listopada w Królowej Polskiej (gm. Kamionka Wielka) doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego oraz motocyklu. Droga powiatowa była całkowicie zablokowana.

 

Czytaj również: Polityczny ping-pong! Starosta kontra przewodniczący Rady

 

Około godziny 13:15 zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP Bogusza oraz OSP Królowa Polska zadysponowane zostały do działań w Królowej Polskiej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Toyota z motocyklem – informuje PSP Nowy Sącz. – Motocykl znajdował się na poboczu, w odległości około 100m od samochodu, a motocyklista znajdował się na poboczu w pozycji siedzącej. Równocześnie ze strażakami na miejsce dojechała karetka Pogotowia ratunkowego. Droga była całkowicie zablokowana. Motocyklem podróżował sam kierujący, a samochodem dwie osoby, które nie uskarżały się na dolegliwości.

 

 

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy ratownikom medycznym przy zaopatrywaniu poszkodowanego, odłączeniu klem akumulatora w samochodzie oraz w motocyklu. Poszkodowany kierujący motocykla został zabrany do szpitala. Na miejscu pozostał zastęp OSP Bogusza w celu zabezpieczenia miejsca podczas czynności Policji. Po zakończonych czynnościach, usunięto z jezdni pozostałości po zdarzeniu na pobocze. Działania strażaków trwały ponad dwie godziny.

Opr. Rafał Kmak
fot. PSP Nowy Sącz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź