miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Krużlowa Wyżna: Samochód wpadł w barierkę, sprawca zbiegł!

0 794

Wczoraj, 17 listopada około godz. 21 w Krużlowej Wyżnej (gm. Grybów) doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego. W niewyjaśnionych do tej pory okolicznościach kierujący samochodem wypadł z drogi i uderzył w przydrożną barierkę. Wezwana na miejsce Ochotnicza Straż Pożarna stwierdziła, że samochód został porzucony. Trwają czynności wyjaśniające.

 

Czytaj również: Para prezydencka z wizytą u sześcioraczków z Tylmanowej

 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w bariery ochronne znajdujące się wzdłuż drogi. Kierujący samochodem osobowym marki BMW oddalił się z miejsca zdarzenia – mówi sierż. Monika Mordarska, p.o. oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Strażacy wspólnie z policjantami przeszukali najbliższą okolicę miejsca wypadku. Szukali ewentualnych poszkodowanych, ale na nikogo nie natrafili. Policjanci podjęli jednak szereg czynności, które pozwoliły ustalić, że samochodem kierował 19-letni mieszkaniec powiatu nowosądeckiego. – Przeprowadzone są z nim dalsze czynności, ale pewne jest, że odpowie między innymi za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym – dodaje Mordarska.

 

 

Rafał Kmak
fot. OSP Krużlowa Wyżna

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź