miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Łososina Dolna: Zderzenie dwóch samochodów osobowych! [ZDJĘCIA]

0 434

11 stycznia około godziny 14:54 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na drodze w Łososinie Dolnej. Żadna z podróżujących pojazdami osób nie została poszkodowana.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Na ul. Krakowskiej samochód osobowy zderzył się z ciężarowym! [ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do najechania na tył samochodu. Samochód osobowy Mazda najechał na tył Opla Astry. Samochód Mazda znajdował się na pasie, blokując ruch. Drugi samochód  znajdował się częściowo na jezdni, a częściowo na poboczu. Samochodami podróżowało łącznie pięć osób. Nikt nie został poszkodowany. Nastąpił niewielki wyciek płynów eksploatacyjnych, ruch na drodze był utrudniony. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odpięciu klem akumulatora w samochodach biorących udział w zdarzeniu, sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz kierowaniu wahadłowym ruchem przez dwóch strażaków OSP – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

 

 

Na miejsce wypadku przybyły oddziały Straży Pożarnej z JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz OSP Łososina Dolna. Działania strażaków trwały około godziny.

 

 

Opr.: Marcin Cięciwa
Źródło i Fot.: Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź