miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Motocykl przeleciał przez barierę! Ranni kierowca i pasażer w szpitalu

0 2 264

Wczoraj (8 lipca) na ul. Marcinkowickiej w Chełmcu doszło do bardzo niebezpiecznego wypadku z udziałem motocyklisty. W niewyjaśnionych okolicznościach pojazd uderzył w barierę energochłonną. Na skutek zderzenia kierowca oraz pasażer jednośladu zostali przetransportowani do szpitala. W akcji ratunkowej uczestniczyły wszystkie służby: policja zespół ratownictwa medycznego oraz straż pożarna: PSP i OSP Niskowa, Krasne Potockie, Klęczany. Przyczyny oraz okoliczności wypadku zbada sądecka policja.

Czytaj również: Moc atrakcji na Festiwalu Biegowym. Wydarzenie zbliża się wielkimi krokami

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki Honda z niewyjaśnionych na obecną chwilę przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w barierę energochłonną– informuje kom. Justyna Basiaga, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu w Gazecie Krakowskiej. – Motocyklem jechały dwie osoby: 18 i 16-letni mieszkańcy Sądecczyzny. W wyniku zdarzenia 18-latek z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. 16-latek również korzystał z pomocy medycznej. Doznał obrażeń poniżej dni siedmiu.

– Wszystkie wykonane przez nich czynności, opinia biegłego oraz prowadzone w tej sprawie postępowanie pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego wypadku dodaje oficer prasowy sądeckiej komendy. – Przy tej okazji, ponownie apelujemy o ostrożność i rozwagę na drodze. Niestety za kierownicą wystarczy zaledwie chwila nieuwagi, by doszło do tragedii. Wspólnie zadbajmy o nasze bezpieczeństwo.

Fot.: Małopolska Alarmowo | Bartłomiej

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź