miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Mszalnica: Zderzyły się osobówki. Dwie osoby w szpitalu

0 268

Wczoraj (24 kwietnia) w godzinach nocnych doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na drodze w miejscowości Mszalnica. Pojazdami podróżowały w sumie trzy osoby, a dwie zostały poszkodowane i trafiły do szpitala.

 

Czytaj również: Wypadek z udziałem skutera. Kierowca jednośladu w szpitalu [ZDJĘCIA]

 

Do zdarzenia doszło 24 kwietnia około godz. 20.30 w Mszalnicy. – Ustalono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Seat Toledo i VW Lupo. Samochód Seat znajdował się w pobliskim rowie, natomiast pojazd VW Lupo blokował całą jezdnię. Droga była całkowicie zablokowana. Samochodami podróżowało łącznie trzy osoby, a dwie zostały poszkodowane. Z samochodu VW Lupo wydobywały się płyny eksploatacyjne – informuje rzecznik Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

– Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Oświetlono miejsce zdarzenia, odłączono klemy akumulatorów w pojazdach oraz wykonano sorpcje rozlanych płynów eksploatacyjnych. Usunięto także na pobocze pojazd VW Lupo, a z drogi pozbierano pozostałości po kolizji. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Na miejscu zdarzenia pozostała Policja, która prowadziła swoje czynności dochodzeniowe – dodaje rzecznik i zaznacza, że działania strażaków trwały prawie dwie godziny.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: KM PSP w Nowym Sączu

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.