miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Muszyna: Spowodowała wypadek zjeżdżając na lewy pas [ZDJĘCIA]

0 430

W środę (5 września) w Muszynie na ul. Grunwaldzkiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Nikt z podróżujących nie doznał żadnych obrażeń.

 

Czytaj również: Tragedia w Szaflarach: Egzaminator zeznał, że kazał uciec 18-latce. Nagranie wideo ujawniło całą prawdę!

 

Do zdarzenia doszło około godz. 12:33 w Muszynie na ul. Grunwaldzkiej. Kobieta kierująca samochodem jechała w kierunku Krynicy i zjechała na przeciwległy pas. W wyniku tego uderzyła w auto jadące z naprzeciwka. Toyota znajdowała się na poboczu, natomiast BMW na lewym pasie drogi w kierunku Krynicy. Osoby kierujące opuściły swoje pojazdy o własnych siłach. Nie doznały one żadnych obrażeń.

 

 

Działania Straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu klem akumulatorów. Kierujący pojazdami zostali przebadani przez będący na miejscu zespół Karetki Pogotowia Ratunkowego. Po przebadaniu pozostali na miejscu zdarzenia – informuje Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Działania Straży pożarnej trwały godzinę, a zadysponowane zostały zastępy z JRG w Krynicy-Zdroju oraz OSP Muszyna i Muszyna Folwark.

 

 

Opr.: Klaudia Celusta

Źródło i fot.: PSP w Nowym Sączu, OSP Muszyna

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź