miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nawojowa: Na Zamkowej Fiat uderzył w Skodę, która zawisła nad skarpą [Zdjęcia]

0 895

Wczoraj (27 lutego) w godzinach popołudniowych samochód osobowy najechał na tył zaparkowanej przy domu osobówki. Kierowcy nic poważnego się nie stało, a drugi pojazd zawisł nad skarpą potoku.

 

Czytaj również: Kolizja na DK 75 utrudniła ruch [Zdjęcia]

 

27 lutego około godziny 15.42 Straż Pożarną wysłano do działań w miejscowości Nawojowa na ul. Zamkowej. – Po przybyciu na miejsce ustalono, że doszło do najechania samochodu osobowego marki Fiat Punto, którym podróżował sam kierujący na tył pojazdu osobowego marki Skoda Fabia, który stał na poboczu bez osób w środku. Wskutek tego zdarzenia pojazd marki Skoda przemieścił się do przodu, najechał na barierę energochłonną lewą stroną i zawisł nad skarpą potoku – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

– Kierujący pojazdem marki Fiat znajdował się poza pojazdem i nie uskarżał się na żadne dolegliwości, a jego samochód znajdował się na prywatnej posesji. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz sprawdzeniu, czy w pojazdach nie doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych. Wyciągnięto samochód marki Skoda ze skarpy na pobocze przy pomocy wyciągarki samochodowej – dodaje rzecznik i zaznacza, że działania strażaków trwały godzinę.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź