miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nie żyje 19-letni motocyklista! „Kierujący samochodem osobowym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu” [Zdjęcia]

0 15 127

W Mszanie Dolnej doszło dzisiaj do śmiertelnego wypadku. – Kierujący samochodem osobowym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu – brzmi komunikat GDDKiA. Skutkiem tego manewru było zderzenie z motocyklem. 19-letni kierowca zginął na miejscu. 

Czytaj również: Pożegnaliśmy Józefa Leśniaka

Prawdopodobnie w wyniku uderzenia w drzewo doszło do śmiertelnych obrażeń u 19-latka, który zginął w wypadku w Mszanie Dolnej. Policja zatrzymała 51-letniego kierowcę samochodu, z którym zderzył się motocyklista.

Po zderzeniu motocyklisty z samochodem osobowym w Mszanie Dolnej droga krajowej nr 28 była zablokowana. Na miejscu zginął kierujący motocyklem. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem osobowym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. Do zdarzenia doszło dzisiaj (9 maja) około godz. 7:00.

51-letni kierujący osobówką był trzeźwy. Mężczyzna został zatrzymany. Policjanci zatrzymali mu również prawo jazdy. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej wraz z biegłym do spraw rekonstrukcji wypadków pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku.

Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Policja wprowadziła objazd przez miejscowości Glisne i Tenczyn do drogi krajowej nr 7, czyli popularnej Zakopianki. Utrudnienia trwały do południa.

fot.: OSP Mszana Dolna

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź