miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nie żyje 23-letni kierowca Seata! Tragiczny początek wakacji na drogach Sądecczyzny

0 15 996

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w pierwszy dzień tegorocznych wakacji w Królowej Górnej. Po tym jak samochód osobowy zjechał z drogi, uderzył w przepust i dachował, kierujący nim młody mężczyzna został przewieziony do szpitala. Niestety nie udało się uratować jego życia. Szczegóły zdarzenia znajdziemy tutaj – KLIK.

 

Czytaj również: Mur oporowy runął na 2 osobówki! Pojazdy kompletnie skasowane [Zdjęcia]

 

Policjanci stale apelują o przestrzeganie przepisów, zdrowy rozsądek i ostrożność na drodze. Do refleksji i zwrócenia uwagi na skalę tragedii, do jakich dochodzi na polskich drogach ma skłonić „Mapa wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym – Wakacje 2021”. Każdego dnia, od początku wakacji pojawiają się na niej kolejne czarne punkty, za którymi kryją się ludzkie dramaty…

Na Sądecczyźnie, pierwszym tragicznym w skutkach zdarzeniem drogowym podczas tegorocznych wakacji był wypadek, do którego doszło 26 czerwca br. w Królowej Górnej, w gminie Kamionka Wielka. Tego dnia około godziny 4:40, 23-letni mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki Seat z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu, po czym wjechał do przydrożnego rowu, gdzie uderzył w betonowy przepust i dachował. Poszkodowany mieszkaniec gminy Grybów został przetransportowany do szpitala w Nowym Sączu, a następnie Krakowie. Niestety nie udało się uratować jego życia. Młody mężczyzna zmarł po kilku dniach.

Sądeccy policjanci na miejscu tego zdarzenia wykonali liczne czynności procesowe. Dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku są ustalane w postępowaniu nadzorowanym przez prokuraturę.

źródło: KMP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź