miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nie żyje 40-letni motocyklista! Nie przeżył czołówki z osobówką [Zdjęcia]

Mężczyzna pochodził z gminy Stary Sącz

3 21 243

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj (9 sierpnia) na drodze wojewódzkiej nr 975 w Bieśniku obok Zakliczyna. Na skutek zderzenia zginął około 40-letni motocyklista pochodzący z gminy Stary Sącz. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety obrażenia  motocyklisty okazały się na tyle poważne, że mężczyzna zmarł.

 

Czytaj również: Rekord zachorowań w Małopolsce! 175 nowych przypadków zarazy [Raport 10.08.2020]

 

Do szpitala zabrany został z kierowca samochodu osobowego, który uczestniczył w wypadku. Droga DW 975 w Bieśniku, między Zakliczynem a Gródkiem nad Dunajcem była całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.

 

Według informacji przekazanych Polskiej Agencji Prasowej przez dyżurnego policji w Tarnowie nadkom. Jerzego Barana, do czołowego zderzenia motocyklu z samochodem osobowym doszło na łuku drogi. Na miejsce przyleciał helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mimo reanimacji motocyklisty nie udało się uratować. Kierowca samochodu osobowego skarżył się na bóle, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu trwają czynności z udziałem prokuratora, wyjaśniane będą przyczyny i okoliczności wypadku.

Fot. i źródło: OSP KSRG Zakliczyn

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
3 Komentarze
 1. Marcin pisze

  za wolno

  1. Radek pisze

   [*] jazda motocyklem jest jak ruletka 🙁 nie zawsze się uda. Wyrazy współczucia dla rodziny 🙁

   1. Marcin pisze

    to baw sie w ruletke w domu i celuj w łeb a nie rujnuj innemu życia !!!

Zostaw odpowiedź