miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nie żyje 56-latni mężczyzna, który spadł z dachu Ośrodka Zdrowia

0 19 529

Nie żyje 56-letni mężczyzna, który spadł z dachu Ośrodka Zdrowia w Starym Sączu. Lekarze walczyli o jego życie przez 6 dni. Stan zdrowia mężczyzny od początku był bardzo poważny, upadek był bardzo nieszczęśliwy. Niestety jego życia nie udało się uratować. Mężczyzna zmarł w środę (23 listopada).

Czytaj również: Nie żyje Oktawian Duda. Honorowy członek PTTK miał 85 lat

Przypomnijmy, w czwartek (17 listopada) 56-latek w ciężkim stanie do szpitala w Nowym Sączu. Mężczyzna spadł z dachu Ośrodka Zdrowia w Starym Sączu. Do wypadku doszło przed godziną 15 podczas prac montażowych. Poszkodowany był reanimowany w pierwszej kolejności przez pracowników ośrodka, później przez załogę karetki pogotowia. Po przywróceniu czynności życiowych mężczyzna został zabrany do szpitala.

– Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 56-letni pracownik podczas montażu daszku nad wejściem do budynku spadł z wysokości około czterech metrów na wybrukowane podłoże. Mężczyzna był reanimowany i został zabrany do szpitala przez załogę karetki pogotowia ratunkowego. Na miejscu pracowali policjanci, a wykonane przez nich czynności pozwolą ustalić dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku. O zdarzeniu powiadomiona została również Państwowa Inspekcja Pracy – mówi Aneta Izworska z sądeckiej Policji.

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź