miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nie żyje 56-letni mężczyzna. Jego samochód dzisiaj rano uderzył w drzewo

0 2 144

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło dzisiaj w Nowym Sączu na ul. Barskiej. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń, kierujący renault zmarł w szpitalu. Policjanci pod nadzorem Prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują o ostrożność i rozwagę na drodze. 

Czytaj również: Gdzie jest 17-letni Kuba? Rodzina apeluje o pomoc w odnalezieniu nastolatka

Dzisiaj, tj. 25 maja br., około godz. 5:40 na ul. Barskiej w Nowym Sączu doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Renault, z niewyjaśnionych na obecną chwilę przyczyn, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. 56-letni sądeczanin został przetransportowany do szpitala, gdzie pomimo udzielonej pomocy medycznej zmarł.

Na miejscu zdarzenia policjanci z Zespołu Wypadkowego Wydziału Ruchu Drogowego oraz biegły sądowy z zakresu ruchu drogowego prowadzili oględziny. Wszystkie wykonane przez nich czynności, opinia biegłego oraz prowadzone w tej sprawie śledztwo, pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku.

Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze. Niestety za kierownicą wystarczy zaledwie chwila nieuwagi, by doszło do tragedii.

W wypadku, do którego doszło dzisiaj nad ranem w miejscowości Naściszowa (tuż przy granicy z Nowym Sączem), jedna osob

Źródło: KMP Nowy Sącz
Fot. i nagranie: Bartłomiej Fecko

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź