miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nie żyje jedna osoba! Kolejna walczy o życie. Dramat na drodze krajowej DK75

Tęgoborze: Śmiertelny wypadek na drodze krajowej DK75

2 8 934

Do nieszczęśliwego w skutkach zdarzenia doszło dzisiaj (7 grudnia) w miejscowości Tęgoborza (powiat nowosądecki). Na skutek czołowego zderzenia samochodu osobowego i ciężarówki śmierć prawdopodobnie poniosły dwie osoby. Droga będzie kilka godzin zablokowana. Na miejscu pracują służby: straż pożarna, lokalne OSP, policja, pogotowie i prokurator.

 

Czytaj również: Śmiertelne zagrożenie dla dzieci. Wycofano zabawki, Inspekcja Handlowa apeluje

 

Objazd od strony Krakowa w Łososinie Dolnej przez: Wronowice – Łyczanka – Świdnik – Zawadka – Klęczany – Marcinkowice – Nowy Sącz. Objazd od Nowego Sącza przez Gródek nad Dunajcem – informuje portal Sądeckie Drogi

Osoba, która zginęła na miejscu to około 30-letni pasażer BMW. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić druga osoba poszkodowana – kierowca osobówki – walczy o życie w szpitalu.

Zdarzenie miało miejsce dzisiaj około godz. 9:00. Do wypadku zostały wysłane zastępy PSP Nowy Sącz. Doszło do zderzenia czołowego samochodu osobowego i ciężarowego. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, druga została zakleszczona w pojeździe. Użyto sprzętu hydraulicznego. Druga osoba z czynnościami życiowymi została przetransportowana do szpitala. Nie znam stanu zdrowia drugiej osoby – mówi w rozmowie z miastopNS.pl Paweł Motyka, zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Nowym Sączu.

Wkrótce więcej informacji.

 

 

Fot. Mariusz | Sądeckie Drogi

Fot.: Małopolska Alarmowo 📸 POMOC DROGOWA EURES 24/7

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
  1. Driwer pisze

    Ktos mial pecha

  2. Wojtek pisze

    Kiedy szanowna redakcja poda że powoder wypadku miał promil alkoholu we krwi ?

Zostaw odpowiedź