miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: 29-latek ukradł wózek do transportu palet! Grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności

0 732

29-letni mężczyzna ukradł ręczny wózek do transportu palet z przykościelnego parkingu przy ul. Batalionów Chłopskich w Nowym Sączu, a następnie ukrył go pod arkuszem blachy na terenie jednej z niezamieszkałych posesji w gminie Kamionka Wielka.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: 24-latek wskoczył przez okno do mieszkania i ukradł biżuterię! [ZDJĘCIA]

 

– Do kradzieży doszło na przykościelnym parkingu przy ul. Batalionów Chłopskich w Nowym Sączu, skąd nieznany wówczas sprawca ukradł ręczny wózek do transportu palet. Złodziej naraził jedną z sądeckich firm budowlanych na straty w wysokości 1500 złotych. Już następnego dnia po kradzieży, w wyniku podjętych przez funkcjonariuszy czynności operacyjnych oraz zebranych informacji, wytypowano mężczyznę podejrzewanego o to przestępstwo. Jak się okazało, 29-latek ukrył skradziony wózek pod arkuszem blachy na terenie jednej z niezamieszkałych posesji w gminie Kamionka Wielka – poinformowała asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Mężczyzna usłyszał od sądeckich policjantów zarzut kradzieży, za co grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności. Odzyskany ręczny wózek do transportu palet powrócił do właściciela.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło: KMP NS
Fot.: KMP NS, KMP Gdynia (zdjęcia ilustracyjne)

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź