Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Dachowanie osobówki na Długoszowskiego

1 746

Minionej nocy (14 lutego) na ul. gen. Wieniawy-Długoszowskiego doszło do zdarzenia drogowego. Dachowała tam osobówka, którą podróżował tylko kierowca. Mężczyźnie nic poważnego się nie stało i nie został zabrany do szpitala przez Pogotowie Ratunkowe.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Dachowanie osobówki na Piłsudskiego

 

14 lutego około godz. 3.45 zastęp Straży Pożarnej wysłano do działań w Nowym Sączu na ul. Długoszowskiego. – Po przybyciu na miejsce ustalono, że samochód osobowy Nissan Almera leżał na dachu. Samochodem podróżował sam kierujący, który znajdował się poza pojazdem. W chwili przybycia zastępu na miejscu zdarzenia znajdowała się Policja oraz karetka Pogotowia Ratunkowego, a kierujący po przebadaniu pozostał na miejscu zdarzenia. Pojazd blokował jeden pas ruchu – informował rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

– Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem akumulatora oraz zakręceniu instalacji LPG w samochodzie. Na miejsce zdarzenia przybyła laweta, która zabrała samochód. Jezdnia została uprzątnięta z pozostałości powypadkowych, po czym ruch został odblokowany w obu kierunkach. Działania strażaków trwały niespełna godzinę – dodaje rzecznik.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. keisyr pisze

    Szkoda że sądecki burak nie został zabrany do szpitala !!!
    Miasto by miało jednego buraka mniej !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.