miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Dachowanie osobówki na Piłsudskiego

1 1 524

Dzisiaj (9 lutego) we wczesnych godzinach porannych na Al. Piłsudskiego w Nowym Sączu doszło do zdarzenia drogowego. Dachował tam samochód osobowy, którym podróżowała sama kierująca. Kobiecie nic poważnego się nie stało, a w wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległo oświetlanie uliczne i znak drogowy.

 

Czytaj również: Groźne dachowanie w Mszanie Dolnej [Zdjęcia]

 

9 lutego około godziny 6.55 zastęp Straży Pożarnej wysłano do działań na Al. Piłsudskiego w Nowym Sączu. – Po przybyciu na miejsce ustalono, że samochód marki Volkswagen Polo wypadł z jezdni i zatrzymał się na poboczu na dachu. Pojazdem podróżowała sama kierująca, która opuściła pojazd o własnych siłach i nie uskarżała się na żadne dolegliwości – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

Pojazd uszkodził przydrożny znak oraz latarnię oświetlenia ulicznego i z ziemi wystawały przewody elektryczne. Na miejscu znajdował się patrol Policji, a działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, postawieniu pojazdu na koła, odłączeniu klem akumulatora oraz usunięciu pozostałości po kolizji. Na miejsce przybyło pogotowie energetyczne, które zabezpieczyło wystające przewody oraz przekazało informację firmie zajmującej się oświetleniem ulicznym. W trakcie odjazdu strażaków na miejsca przybyła pomoc drogowa, która zabrała uszkodzony pojazd – dodaje rzecznik i zaznacza, że działania strażaków trwały około czterdziestu minut.

 

Opr. MK
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. keisyr pisze

    Szkod że kierująca nie trafiła do szpitala !!! Na jakiś czas Nowy Sącz odpocząłby od buraka-pirata !!!
    Polska to kraj bezprawia. Ta Pani dokonała zniszczeń na kilkanaście tysięcy złotych (latarnia, znak drogowy) i dostała za to 200 złotych mandatu !!!

Zostaw odpowiedź