miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Drzewo uszkodziło samochód oraz dach sklepu na ul. Młyńskiej! [ZDJĘCIA]

0 1 212

W poniedziałek (14 stycznia) ok. godz. 11:06 na ul. Młyńskiej w Nowym Sączu jedno z drzew z niewyjaśnionych przyczyn uległo złamaniu. W wyniku zdarzenia uszkodzony został samochód osobowy oraz dach sklepu spożywczego. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Dwie osoby w szpitalu po zderzeniu samochodu z autobusem MPK! [WIDEO, ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że z nieustalonych przyczyn złamaniu uległo jedno z drzew rosnące przy pobliskim miejscu, gdzie zaparkowanych było kilka pojazdów. Gałęzie spadającego drzewa oparły się o jedno z aut zaparkowanych między jednym z budynków, a pobliskim sklepem spożywczym. W chwili powstania zdarzenia w samochodzie nikogo nie było. W wyniku zdarzenia uszkodzeniu prócz samochodu uległ dach sklepu spożywczego oraz wyrwany został fragment przewodu instalacji elektrycznej ze ściany budynku. Na miejscu obecny był właściciel pojazdu oraz inne osoby. Żadna z osób nie odniosła obrażeń i nie uskarżała się na żadne dolegliwości. Działania zastępu Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz usunięciu gałęzi leżących na samochodzie i dachu sklepu spożywczego – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do działań na ul. Młyńskiej zadysponowany został zastęp z JRG nr 1 w Nowym Sączu. Czynności prowadzone przez strażaków trwały w sumie godzinę.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź