miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Jedna osoba poszkodowana po zderzeniu osobówek na Starowiejskiej

0 300

W nocy z 9 na 10 kwietnia doszło do zderzenia pojazdów na ul. Starowiejskiej. Podróżowali nimi sami kierowcy, a jeden z nich został poszkodowany. W związku ze zdarzeniem na drodze wystąpiły utrudnienia w ruchu.

 

Czytaj również: Świadek gonił pijanego kierowcę. Mężczyzna miał 2,7 promila alkoholu i nie miał prawa jazdy!

 

9 kwietnia około godziny 23.49 Straż Pożarną wysłano do działań w Nowym Sączu na ul. Starowiejskiej. – Ustalono, że doszło do zderzenia dwóch pojazdów, którymi podróżowali sami kierowcy. Jeden z mężczyzn poinformował strażaków o złym samopoczuciu, a drugi kierowca nie zgłaszał żadnych dolegliwości – informuje rzecznik Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

Pojazd marki Audi znajdował się w przydrożnym rowie, a pojazd marki Volkswagen ustawiony był na pasie ruchu i blokował przejazd. Nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych oraz występowały utrudnienia w ruchu drogowym. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Oświetlono teren działań, odłączono klemy akumulatorów w pojazdach, a pojazd marki Volkswagen zepchnięto na pobocze. Dokonano sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz usunięto pozostałości pokolizyjne z jezdni – dodaje rzecznik i zaznacza, że działania strażaków trwały dwie i pół godziny.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.