miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Kolejny wypadek na ul. Mickiewicza

0 795

Ulica Mickiewicza w Nowym Sączu, a w szczególności wyjazd z Wólek to miejsce szczególnie niebezpieczne. Nie pomógł montaż specjalnego lustra, nie pomagają apele Policji, nie pomógł również wielki napis STOP przy skrzyżowaniu z ul. Jagiellońską wczoraj (9 marca) doszło tam do kolejnego niebezpiecznego wypadku. Tym razem z udziałem 2 samochodów osobowych.

Czytaj również: Nowy Sącz: Pożar przy moście 700-lecia! [Zdjęcia] KLIK

– 9 marca około godziny 11.45 zastępy z Straży Pożarnej zadysponowane zostały do działań na ulicę Mickiewicza. Po przybyciu na miejsce ustalono, że doszło do zderzenia czołowo-bocznego dwóch samochodów osobowych tj. BMW X5 oraz Peugeot 207 – czytamy w komunikacie PSP w Nowym Sączu. – Samochodami podróżowało łącznie 6 osób. Wszyscy uczestnicy zdarzenia opuścili pojazdy o własnych siłach. Na miejscu zdarzenia znajdowała się karetka Pogotowia Ratunkowego,  pod opieką której znajdował się kierowca Peugeota. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie zgłaszali żadnych dolegliwości.

Ulica Jagiellońska była zablokowana przez uszkodzone pojazdy oraz samochody pożarnicze. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz usunięciu na prośbę policji uszkodzonych samochodów na pobliski parking. 

Opr. Rafał Kmak
fot. PSP Nowy Sącz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź