miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Na skrzyżowaniu Jagiellońskiej i Mickiewicza zderzyły się dwa pojazdy. Trzy osoby zostały ranne [ZDJĘCIA]

1 1 097

W poniedziałek (7 maja) ok. godz. 17:30 na skrzyżowaniu ul. Jagiellońskiej oraz Mickiewicza w Nowym Sączu doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych, w której ucierpiały prawdopodobnie trzy osoby. Na miejscu pojawiła się Straż Pożarna oraz Pogotowie Ratunkowe.

 

Czytaj również: Ubiad: Zderzyły się osobówki. Dwie osoby w szpitalu

 

W zdarzeniu drogowym, które miało miejsce na skrzyżowaniu ul. Jagiellońskiej oraz Mickiewicza w Nowym Sączu uczestniczyły dwa samochody osobowe marki Fiat Seicento i Renault Megane. Na miejscu zdarzenia pracowały zastępy Straży Pożarnej, Pogotowia Ratunkowego oraz sądeckiej Policji.

Według nieoficjalnych informacji w wypadku zostały ranne trzy osoby. Strażacy uporządkowali teren, natomiast Policja przeprowadziła czynności dochodzeniowe.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. keisyr pisze

    Na tym skrzyzowaniu ciągle dochodzi do wypadków. Nie można wyjechać z ulicy Mickiewicza. Na dodatek stoi się tam w korku pod górę. Na tym skrzyżowaniu powinna być zainstalowana sygnalizacja swietlna !!!
    Dyrektor Miejskiego Zarzadu Dróg w Nowym Saczu pownien stanąć przed prokuratorem !!! Prezydent Nowak I jego partyjni kolesie zostaną zdymisjonowany w nastepnych wyborach za utratę zdrowia I mienia sadeczan na tym skrzyzowaniu i innych podobnych !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.