miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Na skrzyżowaniu Nawojowskiej i Królowej Jadwigi zderzyły się dwa samochody osobowe!

0 296

We wtorek (5 marca) ok. godz. 12:10 na skrzyżowaniu ul. Nawojowskiej oraz Królowej Jadwigi doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Podróżowali nimi sami kierowcy, którzy na szczęście nie doznali żadnych obrażeń.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Jedna osoba w szpitalu po zderzeniu dwóch samochodów na Rondzie Solidarności! [ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce ustalono, że na skrzyżowaniu ul. Nawojowskiej oraz Królowej Jadwigi doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych, tj. Skoda oraz Peugeot. Pojazdami podróżowali sami kierujący, którzy opuścili je przed przybyciem służb ratowniczych i nie zgłaszali żadnych dolegliwości bólowych. Samochody częściowo blokowały skrzyżowanie, a z jednego z nich wyciekły płyny eksploatacyjne. Działania zastępu PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem od akumulatorów w obu pojazdach, zakręceniu butli z gazem w samochodzie marki Skoda, usunięciu pojazdów na część chodnika, sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz usunięciu pozostałości pokolizyjnych. Na miejsce dotarł patrol Policji, który pozostał na miejscu zdarzenia z właścicielami pojazdów i prowadził czynności dochodzeniowe – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do działań na skrzyżowaniu ul. Królowej Jadwigi oraz Nawojowskiej w Nowym Sączu zadysponowany został zastęp z JRG nr 1 w Nowym Sączu.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź