miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Na śmieciach odnaleziono zwęglone zwłoki! [ZDJĘCIA]

2 2 333

W piątek (9 listopada) ok. godz. 6:11 na ul. 1 Maja w Nowym Sączu doszło do pożaru pustostanu. W wyniku zdarzenia spłonęła jedna osoba o nieustalonych personaliach.

 

Czytaj również: Gmina Podegrodzie: 55 strażaków ponad cztery godziny walczyło z ogniem! [ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia zabezpieczono teren działań. W wyniku przeprowadzonego rozpoznania ustalono, że palą się śmieci w wejściu do piwnicy nieużytkowej pralni. Wejście było zamurowane, a na śmieciach znajdowały się zwęglone zwłoki. Na miejscu była załoga karetki Pogotowia Ratunkowego, która stwierdziła zgon osoby o nieustalonych personaliach. Działania przybyłego na miejsce zastępu polegały na ugaszeniu pożaru za pomocą jednego prądu wody. Po zakończeniu działań gaśniczych obszar pożaru sprawdzono i ponownie przelano wodą w celu wyeliminowania ponownego zapalenia – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Działania strażaków trwały półtorej godziny. Przyczyna pożaru jest nieustalona. To już czwarta ofiara śmiertelna pożaru na Sądecczyźnie w tym roku.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
  1. Bart pisze

    Spoczywaj w pokoju Łukasz

  2. vmvkvjv pisze

    RIP Łukasz

Zostaw odpowiedź