miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Na ul. Barskiej zderzyły się dwa samochody! [ZDJĘCIA]

3 594

W piątek (18 stycznia) ok. godz. 22:30 na ul. Barskiej w Nowym Sączu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, którymi podróżowali tylko kierowcy. Na szczęście żaden z nich nie odniósł obrażeń. Działania strażaków trwały godzinę.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Drzewo uszkodziło samochód oraz dach sklepu na ul. Młyńskiej! [ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że zderzeniu uległy dwa samochody osobowe marki Chrysler i Alfa Romeo. Pojazdami podróżowali sami kierujący, którzy znajdowali się poza nimi. Z samochodów wyciekły płyny eksploatacyjne. Jeden pas ruchu na skrzyżowaniu był zablokowany. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu terenu działań, odłączeniu klem akumulatorów w pojazdach oraz instalacji LPG w samochodzie Chrysler. Zasypano rozlane płyny eksploatacyjne sorbentem. Na miejsce przybyła karetka Pogotowia Ratunkowego, która przebadała osoby uczestniczące w zdarzeniu. Osoby te pozostały na miejscu zdarzenia. Po zakończeniu czynności prowadzonych przez Policję samochody usunięto na pobliski plac zieleni. Poinformowano Centrum Zarządzania Kryzysowego o konieczności doczyszczenia jezdni oraz usunięcia resztek zużytego sorbentu – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do działań na ul. Barskiej zadysponowany został zastęp z JRG nr 1 w Nowym Sączu. Czynności prowadzone przez strażaków trwały w sumie godzinę.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również
3 Komentarze
  1. miastons pisze

    KLI i wszystko jasne

  2. miastons pisze

    Odstawiłem leki

  3. miastons pisze

    Z lekami czy bez po godz 22 to tylko KLI potrafi strzała zaliczyć jak jeździ 5 aut na krzyż

Zostaw odpowiedź