miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Na ul. Lwowskiej zderzyły się trzy samochody! [ZDJĘCIA]

0 1 006

We wtorek (11 grudnia) ok. godz. 10:06 na ul. Lwowskiej w Nowym Sączu doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Podróżowały nimi trzy osoby dorosłe, trzyletnie dziecko oraz pies. W wyniku zaistniałego zdarzenia drogowego nikt nie doznał obrażeń.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Na ul. Piłsudskiego samochód osobowy zderzył się z ciężarowym!

 

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Podróżowały nimi łącznie trzy osoby dorosłe, trzyletnia dziewczynka oraz pies. Żadna z osób biorących udział w zdarzeniu nie uskarżała się na dolegliwości. Uszkodzone pojazdy znajdowały się około 100 metrów od siebie – jeden na ścieżce rowerowej, drugi na poboczu, natomiast trzeci częściowo na pasie jezdni wbity przodem w barierki ochronne. Występowały utrudnienia w ruchu drogowym. Z jednego z pojazdów wyciekły płyny eksploatacyjne. Na miejscu była karetka Pogotowia Ratunkowego, której załoga zbadała uczestników zdarzenia przed przybyciem zastępu Straży Pożarnej. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca, odłączeniu klem od akumulatora, wprowadzeniu ruchu wahadłowego, sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz usunięciu pozostałości pokolizyjnych. Na miejsce przybyła Pomoc Drogowa, która usunęła pojazd tamujący ruch – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do działań na ul. Lwowskiej w Nowym Sączu zadysponowany został zastęp z JRG nr 1 w Nowym Sączu. Czynności prowadzone przez strażaków trwały w sumie godzinę.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź