miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: O krok od tragedii na Królowej Jadwigi! [ZDJĘCIA]

2 4 227

Dzisiaj (3 lipca) w godzinach popołudniowych na ul. Królowej Jadwigi w Nowym Sączu doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe. Jeden z nich wypadł z jezdni, przeciął pas zieleni i ścieżkę rowerową, uszkodził kilka metalowych słupków i zatrzymał się na chodniku. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

 

Czytaj również: Sądecczyzna: Dramatyczny wypadek w Zabrzeży! Nieprzytomna kobieta trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]

 

Do zderzenia doszło najprawdopodobniej na skrzyżowaniu ulicy Klasztornej z ul. Królowej Jadwigi. Kierujący samochodem marki Volvo w wyniku uderzenia stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi.

Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia sądecka Policja.

 

Marek Jaśkiewicz
fot. Czytelnik

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
  1. XXYXX pisze

    Ciekawe ile jechał koleś z volva skoro od momentu uderzenia przeszorował jeszcze z dobre 50m.. młody szczyl około 20 letni dawał od świateł jak głupi jak zresztą wiekszosc “drajwerow” na królowej jadwigi !! Zrobić ograniczenie albo jakies spowalniacze bo wieśniaki tam mają tor wyścigowy!! Zróbcie coś z tym wkońcu !!!!!!!

  2. Alfa Romeo 2.4 jtd pisze

    Szczerze nie zgodzę się z przedmowcą tez lubie jezdzic szybko ale tego dnia bylem pieszym , fakt kierowca volvo zapewne jechał szybciej niż powinien ale dlaczego kierowca peugeota slyszac klakson i piski opon nawet nie dotknął chamulca . Przedewszystkim rozwaga koledzy kierowcy i wiecej wyobraźni !!

Zostaw odpowiedź