miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Na Piłsudskiego dachowała osobówka [Zdjęcia]

0 633

W niedzielę (11 marca) w godzinach nocnych doszło do zdarzenia drogowego w Nowym Sączu na ul. Piłsudskiego. Na łuku drogi dachował tam samochód osobowy, którym podróżował sam kierowca. Mężczyźnie nic poważnego się nie stało i nie został zabrany do szpitala.

 

Czytaj również: W Librantowej dachowała osobówka. Jedna osoba w szpitalu

 

11 marca około godziny 22.00 zastęp Straży Pożarnej wysłano do działań w Nowym Sączu na ul. Piłsudskiego. – Po przybyciu na miejsce ustalono, że kierowca samochodu Fiat Panda jadący Alejami Piłsudskiego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i doszło do wywrócenia go na dach. Po odwróceniu przez osoby postronne pojazd był ustawiony na kołach i blokował jeden pas jezdni. Samochodem podróżował tylko kierowca, który nie uskarżał się na żadne dolegliwości bólowe. Z samochodu nastąpiły niewielkie wycieki płynów eksploatacyjnych – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odpięciu klem akumulatora w samochodzie, zakręceniu zaworu bezpieczeństwa w butli z gazem LPG oraz wykonaniu sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Usunięto części karoserii z jezdni i zepchnięto pojazd na trawiaste pobocze. Na miejsce zdarzenia przybyła karetka Pogotowia Ratunkowego, której załoga przebadała osobę poszkodowaną. Po stwierdzeniu braku potrzeby hospitalizacji osoba biorąca udział w zdarzeniu pozostała na miejscu zdarzenia dodaje rzecznik.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź