miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Potrąciła kobietę na pasach i uciekła! [SZUKAMY SPRAWCZYNI]

0 2 944

4 grudnia na ul. Królowej Jadwigi w Nowym Sączu doszło do wypadku z udziałem 75-letniej pieszej, która została potrącona przez samochód. Kierująca nim kobieta uciekła z miejsca zdarzenia. Teraz szuka jej Policja.

 

Czytaj również: Grybów: Wyciągnęli go z auta na środku skrzyżowania! Miał ponad 3,5 promila

 

Komenda Miejska Policji prowadzi postępowanie w sprawie wypadku, do którego doszło 4 grudnia 2018 roku ok. godziny 16:50 na ulicy Królowej Jadwigi w rejonie skrzyżowania z ulicą Emilii Plater w Nowym Sączu. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że we wskazanym czasie kobieta, która kierowała pojazdem przypominającym z wyglądu Volkswagena Caddy, Dacię Duster lub Skodę Yeti o początkowych numerach rejestracyjnych: KNS…, potrąciła przechodząca przez przejście 75-letnią pieszą, po czym odjechała z miejsca zdarzenia – informuje asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Policjanci poszukują świadków tego zdarzenia. Wszystkie osoby, które mogą mieć na ten temat jakieś informacje, prosimy o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę, pod nr tel.: 18 442 46 17 lub z sekretariatem Wydziału Kryminalnego: 18 442 42 51.

Opr. Marek Jaśkiewicz
Źródło i fot: KMP Nowy Sącz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź