miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Przewoził w samochodzie 55 gramów marihuany… w reklamówce

0 1 543

Kilka dni temu nowosądecka policja zatrzymała 24-letniego mężczyznę nad brzegiem rzeki Kamienica. Mężczyzna przewoził w samochodzie 55 gramów marihuany.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Poszukiwania 5-letniego dziecka! W akcji policjanci i strażacy

 

Policyjny patrol z Nowego Sącza będąc w rejonie rzeki Kamienica zauważył samochód marki BMW wjeżdżający w zarośla. Funkcjonariusze obserwowali właściciela pojazdu przez jakiś czas, po czym do niego podeszli. Mężczyzna na widok policjantów schował coś do kieszeni i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany.

– W trakcie przeszukania okazało się, że 24-latek miał w kieszeni srebrne zawiniątko z suszem roślinnym, a w paczce po papierosach trzy papierowe skręty. Ponadto, na przednim siedzeniu samochodu policjanci znaleźli jeszcze reklamówkę, w której były 34 srebrne zawiniątka. Badanie wykazało, że znaleziona substancja to marihuana, a dokładnie 55 gramów tego narkotyku – mówi Iwona Grzebyk-Dulak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających (art. 62 ust. 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii). Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Opr.: Klaudia Celusta

Źródło i fot.: KM Policji w Nowym Sączu

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź