miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Samochód osobowy wjechał w barierę mostu na Lwowskiej! Ranny pasażer, kierowca uciekł [ZDJĘCIA]

0 8 137

W piątek (14 września) ok. godz. 3:28 na ul. Lwowskiej w Nowym Sączu samochód osobowy wjechał w barierę mostu i zawisł nad ul. Bulwar Narwiku. W wyniku zaistniałego zdarzenia jedna osoba została poszkodowana i przetransportowana karetką do szpitala.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Policyjne działania w ratuszu! Co się wydarzyło w nocy? [ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia udało nam się ustalić, że samochód osobowy marki Peugeot 306 na skrzyżowaniu ul. Matejki z ul. Lwowską zamiast skręcić, pojechał prosto uderzając w barierę mostu i zawisł nad ul. Bulwar Narwiku. Kierowcy nie było w samochodzie, prawdopodobnie oddalił się w nieznanym kierunku, pozostawiając pojazd. Po chwili na miejsce przybył mężczyzna z widocznymi obrażeniami ciała, twierdząc, że jest pasażerem samochodu. Załoga karetki Pogotowia Ratunkowego udzieliła mu pomocy, następnie został on przetransportowany do szpitala – powiedział Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Działania Straży Pożarnej na ul. Lwowskiej w Nowym Sączu trwały w sumie pół godziny. Na miejscu zdarzenia czynności dochodzeniowe przeprowadzali również sądeccy policjanci.

Agnieszka Michalik
Fot.: Czytelnik | miastoNS.pl, KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź