miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Samochód osobowy zderzył się z ciężarowym! Jedna osoba ranna [ZDJĘCIA]

0 913

W poniedziałek (17 września) ok. godz. 10:07 na ul. Królowej Jadwigi w Nowym Sączu doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Podróżowali nimi sami kierujący. W wyniku zaistniałego zdarzenia jedna osoba została poszkodowana i przewieziona do szpitala.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Samochód osobowy wjechał w barierę mostu na Lwowskiej! Ranny pasażer, kierowca uciekł [ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że w zdarzeniu brały udział dwa samochody, tj. ciężarowy Man oraz osobowy Skoda Octavia. Samochodami podróżowali sami kierujący, którzy znajdowali się poza pojazdami. Kierująca samochodem osobowym została przebadana przez załogę Pogotowia, po czym przetransportowana do szpitala. Samochód ciężarowy znajdował się na jednym pasie jezdni w odległości kilkudziesięciu metrów od samochodu osobowego, który częściowo znajdował się na jednym pasie w przeciwnym kierunku, a częściowo na psie zieleni. Z pojazdów nie nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca oraz rozłączeniu instalacji elektrycznej w samochodzie osobowym. Samochód osobowy zepchnięto z jezdni na pas zieleni oraz usunięto pozostałości po zderzeniu – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Czynności na miejscu zdarzenia prowadziły zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu, a trwały one w sumie pół godziny.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź